Najbliższe losowania odbędą się o godzinie 21:40.

Polityka Prywatności

Na naszej stronie wyświetlane są reklamy firmy Google (Adsense), będącej zewnętrznym dostawcą reklam. W celu dopasowania tematyki wyświetlanych reklam do Twoich zainteresowań, firma Google korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji zebranych (z wyłączeniem imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu) z Twoich poprzednich wizyt na tej oraz na innych witrynach.

W naszym serwisie zainstalowane są również skrypty służące do zbierania takich danych o użytkownikach jak: rozdzielczość ekranu, głębia kolorów, zainstalowana wersja Flash i JavaScript, geolokalizacji odwiedzających serwis, ilości wizyt na naszej witrynie i tym podobnych informacji. Możesz wyłączyć obsługę JavaScriotu i plików cookies co jednoznaczne będzie z nie zbieraniem przez nas tych danych. Powodować to jednak może ograniczenie funkcjonalności witryny, a w niektórych przypadkach niemożnością skorzystania z niektórych ważnych funkcji.

Warunki użytkowania
Serwis lottoliczby.pl jest nieoficjalnym serwisem o lotto i nie jest powiązany z Totalizatorem Sportowym. Dokładamy wszelkich starań, aby wyniki gier lotto oraz inne dane były aktualne oraz zgodne ze stanem rzeczywistym, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy.